Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

25 вересня 2014 Митний блеф Кремля

Останніми місяцями регулярно чутно погрози з боку Російської Федерації, що у відповідь на запровадження Україною норм зони вільної торгівлі з ЄС вона підвищить ввізні мита на українські товари. Російське керівництво додає, що такі кроки воно "вимушене буде зробити, щоб уникнути шкоди для власної економіки".

18 вересня 2014 Чому кримінальна влада Криму підтримує незалежність Шотландії

18 вересня має відбутися референдум щодо незалежності Шотландії (про вихід зі складу Об'єднаного Королівства). В очікуванні цієї події незаконний "Президіум Державної ради Республіки Крим" висловив щиру підтримку шотландському народу.

24 липня 2014 "Містраль". Троянський кінь Європи

Трагічні події останніх днів, зокрема катастрофа малайзійського "Боїнга", змусили світ ще раз переоцінити ситуацію з російською агресією в Україні. В цьому контексті наміри Франції продати військові вертольотоносці стратегічного призначення "Містраль" Росії стали виглядати більш цинічними, ніж будь-коли раніше. Адже тепер йдеться про передачу стратегічних озброєнь країні, що своїми діями спричиняє масові жертви серед цивільних осіб інших держав. Нещодавні заяви французького президента, що, мовляв, "передамо один "Містраль", а там подивимось" не повинні нікого вводити в оману: передача навіть одного "Містраля" путінській Росії становить серйозну додаткову небезпеку не лише для України, але і для будь-яких інших країн, де пропливатиме це судно.

27 березня 2014 Олег Панькевич: У тій складній ситуацій ми досягнули головного - єднання української армії та українського народу

19 березня заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич відвідав українських військових, які тримають лінію оборони в Херсонській області. Націоналіст привіз їм рації, спальні мішки та інші необхідні речі. Поспілкувався з військовими, які сьогодні усвідомлюють покладену на них відповідальність, та мешканцями Херсонщини, які мало не щодня збирають кошти, теплий одяг та продукти для місцевих прикордонників.

20 березня 2014 Олег Панькевич: ми зробимо все можливе для того, щоб Володимир Сальдо втратив вплив

Пропонуємо Вашій увазі інтерв'ю з Олегом Панькевичем, розміщене 20 березня 2014 року на інтернет виданні "Херсонские ВЕСТИ". Оригінальний текст розміщено за цим посиланням: visti.ks.ua.

8 березня 2014 "Свобода" закликала "Національний фронт" Франції не спотворювати інформацію про події в Україні

1 березня на сайті "Національного фронту" Франції (frontnational.com) було опубліковано позицію стосовно політичної ситуації в Україні, зокрема щодо російської інтервенції в Криму. Зокрема, у матеріялі сайту говориться, що сьогоднішній український уряд є нелегітимним, що на нього чиниться тиск "радикальних бойовиків, які підірвали демократію". Робиться висновок, що нова українська влада "відкинула права російськомовного населення, цензурує опозиційні телепрограми, руйнує православні церкви".

7 березня 2014 Відозва Всеукраїнського об'єднання "Свобода" до світової громадськости щодо російської агресії в Україні

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" звертається до світової громадськости та політиків, міжнародних організацій, щоби донести правдиву інформацію про події в Україні.

13 грудня 2013 Олег Панькевич: Потрібно шукати політичне рішення

Інтерв'ю з Олегом Панькевичем, депутатом Верховної Ради України від партії ВО "Свобода", що було записано під час подій євромайдану в Києві (грудень 2013). Розмовляв Даріуш Матерняк.

7 березня 2013 Олег Панькевич: Заяви влади про євроінтеграційні прагнення - це євролицемірство

У листопаді цього року Україна має шанс підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Чи вдасться нашій державі стати асоційованим членом ЄС ще за цієї влади, що означатиме отримання цього статусу та які справжні зовнішньополітичні плани плекає уряд і президент - про це розмовляємо з народним депутатом України від ВО "Свобода", заступником голови парламентського комітету з питань євроінтеграції, заступником Голови ВО "Свобода" Олегом Панькевичем.

Показати старіші події