Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

25 листопада 2014 Олег Панькевич просить уряд надати українським організаціям за кордоном фото- та відеодокументи про російську агресію

Народний депутат України Олег Панькевич звернувся до уряду щодо можливості підготовки за участі Служби безпеки, Міністерства оборони України, інших компетентних органів нашої держави фотоекспозицій, відеоматеріалів, письмових документів, які свідчать про факти агресії Російської Федерації проти України. Про це йдеться в депутатському зверненні Олега Панькевича до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Як зазначає народний депутат, до нього звернулися представники українських громадських організацій, які діють у країнах ЄС, з проханням посприяти у виготовленні для них фотоекспозиції, присвячених ситуації в зоні АТО. "Наші співвітчизники, які живуть за межами України, хочуть за допомогою такої фотоекспозиції вести інформаційно-роз'яснювальну роботу про агресію Росії та діяльності терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" на Сході України, - зазначає Олег Панькевич. - Останнім часом спецслужби РФ через своїх місцевих агентів організували в країнах Європейського союзу цілу низку так званих "антифашистських" акцій, головну роль в яких відігравали фотоекспозиції на тему "Одесская Хатинь", "зверства нацгвардии" і т. п. Беручи до уваги успішний досвід ефективного поширення інформації представниками українських громадських організацій серед громадян держав ЄС про події в Україні під час Революції Гідності, є доброю ідея виготовлення фотоекспозиції про ситуацію в зоні АТО та її презентації в державах ЄС і при цьому вона не потребує серйозних бюджетних витрат".

З огляду на це, народний депутат просить прем'єр-міністра розглянути можливість підготовки за участі Служби безпеки, Міністерства оборони України, інших компетентних органів нашої держави фотоекспозицій, відеоматеріалів, письмових документів, які висвітлюватимуть факти агресії Російської Федерації проти України - створення нею за допомогою кадрових працівників своїх спецслужб так званих "ДНР" і "ЛНР", фактичне військове вторгнення військ РФ на територію нашої держави, підготовку терористичних актів в різних областях України і т. д.

Прес-служба народного депутата України Олега Панькевича