Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

24 жовтня 2014 Олег Панькевич звернувся до Президента щодо необхідности забезпечення батальйону "Сармат" броньованою технікою

Народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" в Херсонській області Олег Панькевич звернувся до Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка щодо необхідности забезпечення батальйону територіяльної оборони "Сармат" Херсонської области спеціяльною броньованою технікою. Зокрема, депутат-свободівець просить передати у батальйон 4 одиниці БРДМ-2рх від управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

Як повідомив Олег Панькевич, на адресу голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій С. Бочковського було надіслано лист за підписом першого заступника голови Херсонської ОДА І. Шепелева щодо передачі зазначеної техніки у військову частину.

"Оскільки на кінець вересня техніку так і не було передано у розпорядження батальйону, я звернувся до Кабінету Міністрів України та до Міністерства оборони України з проханням вжити заходів щодо пришвидшення передачі техніки з управління ДСНС України у Херсонській області у розпорядження батальйону територіяльної оборони "Сармат", на що отримав відповіді з Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства оборони України про те, що необхідности в передачі 4 одиниць БРДМ-2рх від Державної служби України з надзвичайних ситуацій до батальйону територіяльної оборони "Сармат" немає.

Маючи можливість особисто дізнатися про потреби батальйону територіяльної оборони "Сармат", а також враховуючи, що поблизу адміністративного кордону Херсонської области з тимчасово окупованою територією Криму відбувається перегрупування військ агресора та збільшення їх концентрації, що є постійна загроза вторгнення на територію Херсонської области, вважаю, що працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства оборони України формально підійшли до розгляду мого депутатського звернення", - зазначає Олег Панькевич.

Народний депутат просить Президента посприяти підвищенню рівня матеріяльно-технічного забезпечення батальйону "Сармат", зокрема, передати йому спеціальну броньовану техніку для виконання завдань та навчання особового складу.

Прес-служба народного депутата Україна