Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

16 жовтня 2014 Олег Панькевич вимагає якнайшвидшого розслідування справи про напад на агітаторів ВО "Свобода" на Херсонщині

Народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" в Херсонській області Олег Панькевич звертається до правоохоронних органів щодо якнайшвидшого розслідування інциденту про напад на агітаторів ВО "Свобода" в Каховці на Херсонщині. Зокрема, він просить прокурора Херсонської області Богдана Подубинського взяти на особистий контроль цю справу.

Олег Панькевич повідомляє, що до нього звернувся уповноважений представник ВО "Свобода" у 185-му виборчому окрузі Андрій Юзвак та повідомив про напад на двох агітаторів - жінку й чоловіка, які поширювали друковану продукцію в наметі ВО "Свобода", 11 жовтня 2014 року. Нападник ображав агітаторів, зневажливо висловлювався про українців та українську державу, погрожував розправиться з "бандерівцями", завдав агітаторам фізичних ушкоджень.

"З огляду на те, що цей інцидент принижує гідність українців та містить ознаки кримінального злочину за статтею "перешкоджання здійсненню виборчого права", прошу Вас взяти на особистий контроль розслідування цього інциденту та вжити необхідних заходів прокурорського реагування для захисту прав постраждалих", - йдеться у зверненні народного депутата.

Прес-служба народного депутата України Олега Панькевича