Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

13 жовтня 2014 Олег Панькевич зустрівся із бійцями херсонського батальйону "Сармат"

13 жовтня 2014 року народний депутат України, уповноважений ВО "Свобода" у Херсонській області Олег Панькевич зустрівся з військовослужбовцями батальйону територіальної оборони "Сармат", що дислокується у м. Нова Каховка. Він поспілкувався із солдатами та командирами, передав батальйону зимові черевики та кевларові каски, які були придбані місцевим місцевим підприємцем Сергієм Нестеренком.

Крім того, Олег Панькевич від видавництва "Астролябія" передав бійцям батальйону 50 примірників посібника швейцарського майора Ганса фон Даха "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного". ВО "Свобода" відстоює ідею реформування Збройних сил України за швейцарською моделлю. Свободівець розповів військовослужбовцям, що скерував на ім'я голови Херсонської облдержадміністрації депутатське звернення щодо проведення навчання для цивільного населення основ військової підготовки та цивільної оборони з огляду на значне скупчення ворожих військ на окупованій території Криму.

Нагадаємо, що у зв'язку із міжвідомчою тяганиною Олег Панькевич звернувся до Кабінету міністрів України щодо пришвидшення передачі 4 одиниць БРДМ-2рх з управління ДСНС України у Херсонській області у батальйон територіальної оборони "Сармат".

Прес-служба народного депутата України Олега Панькевича