Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

13 жовтня 2014 Олег Панькевич виступає за демонтаж тоталітарних символів на Херсонщині

Народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" на Херсонщині Олег Панькевич звернувся до голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Путілова та міського голови Володимира Миколаєнка про необхідність демонтажу символів тоталітарного минулого на території області. Про це йдеться в депутатських запитах Олега Панькевича.

Народний депутат зазначає, що 5 жовтня 2014 року відбулися відкриті збори Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", присвячені 10-й річниці "Програми захисту українців".

"У виступах йшлося про важливість проведення адекватної державної політики щодо подолання наслідків більшовицької окупації. Учасники зборів, зокрема наголошували на необхідності перейменування вулиць, назви яких пов'язані з тоталітарним минулим, а також демонтажу пам'ятників тоталітарного минулого. Відповідна пропозиція була відображена й у тексті резолюції учасників зборів до центральних та місцевих органів державної влади.

З огляду на викладене вище, зважаючи на необхідність виконання Указів Президента України № 856/2008 від 25 вересня 2008 року "Про заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів", № 667/2014 від 23 серпня 2014 року "Про деякі заходи щодо унормування питань опису, порядку використання і захисту державних символів України", прошу Вас вжити заходів щодо демонтажу символів тоталітарного минулого на території Херсонської області", - йдеться в депутатських зверненнях Олега Панькевича.

Прес-служба ВО "Свобода"