Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

25 листопада 2014 Олег Панькевич просить уряд надати українським організаціям за кордоном фото- та відеодокументи про російську агресію

Народний депутат України Олег Панькевич звернувся до уряду щодо можливості підготовки за участі Служби безпеки, Міністерства оборони України, інших компетентних органів нашої держави фотоекспозицій, відеоматеріалів, письмових документів, які свідчать про факти агресії Російської Федерації проти України. Про це йдеться в депутатському зверненні Олега Панькевича до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

24 жовтня 2014 Олег Панькевич звернувся до Президента щодо необхідности забезпечення батальйону "Сармат" броньованою технікою

Народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" в Херсонській області Олег Панькевич звернувся до Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка щодо необхідности забезпечення батальйону територіяльної оборони "Сармат" Херсонської области спеціяльною броньованою технікою. Зокрема, депутат-свободівець просить передати у батальйон 4 одиниці БРДМ-2рх від управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

16 жовтня 2014 Олег Панькевич вимагає якнайшвидшого розслідування справи про напад на агітаторів ВО "Свобода" на Херсонщині

Народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" в Херсонській області Олег Панькевич звертається до правоохоронних органів щодо якнайшвидшого розслідування інциденту про напад на агітаторів ВО "Свобода" в Каховці на Херсонщині. Зокрема, він просить прокурора Херсонської області Богдана Подубинського взяти на особистий контроль цю справу.

13 жовтня 2014 У Херсоні відбулася презентація книги "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного"

13 жовтня 2014 року в Херсоні у приміщенні музичного училища з ініціативи народного депутата України від ВО "Свобода" Олега Панькевича відбулася презентація посібника швейцарського майора Ганса фон Даха "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного". Участь у презентації взяв також директор видавництва "Астролябія", науковий редактор Олег Фешовець.

13 жовтня 2014 Олег Панькевич провів низку зустрічей на Херсонщині

11-12 жовтня 2014 року народний депутат України, заступник голови ВО "Свобода" Олег Панькевич провів низку відкритих та відвертих зустрічей з представниками місцевих громад Херсонської області, а саме, у Старій Збурівці, Новій Збурівці, Голій Пристані, Цюрупинську, Новомиколаївці, Скадовську, Каланчаку, Чаплинці. Також у зустрічах з виборцями брав участь кандидат у народні депутати України по 186 виборчому окрузі від ВО "Свобода" Віктор Гурнак.

13 жовтня 2014 Олег Панькевич зустрівся із бійцями херсонського батальйону "Сармат"

13 жовтня 2014 року народний депутат України, уповноважений ВО "Свобода" у Херсонській області Олег Панькевич зустрівся з військовослужбовцями батальйону територіальної оборони "Сармат", що дислокується у м. Нова Каховка. Він поспілкувався із солдатами та командирами, передав батальйону зимові черевики та кевларові каски, які були придбані місцевим місцевим підприємцем Сергієм Нестеренком.

13 жовтня 2014 Олег Панькевич виступає за демонтаж тоталітарних символів на Херсонщині

Народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" на Херсонщині Олег Панькевич звернувся до голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Путілова та міського голови Володимира Миколаєнка про необхідність демонтажу символів тоталітарного минулого на території області. Про це йдеться в депутатських запитах Олега Панькевича.

9 жовтня 2014 Олег Панькевич провів зустріч з представниками Европейської мережі організацій зі спостереження за виборами

Заступник Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич та заступник керівника виборчого штабу ВО "Свобода" Микола Гармаш провели зустріч з представниками Европейської мережі організацій зі спостереження за виборами (European Network of Election Montioring Organization - ENEMO). В Україні організація займається моніторингом перебігу виборчого процесу до, під час та після дня голосування.

5 жовтня 2014 Відбулися збори Херсонської обласної "Свободи", присвячені 10-річчю "Програми захисту українців"

5 жовтня 2014 року відбулися збори Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", присвячені 10-й річниці "Програми захисту українців", за участи народного депутата України, заступника Голови ВО "Свобода" Олега Панькевича. На зібранні також відбулося представлення кандидатів у народні депутати України від Херсонщини.

3 жовтня 2014 За зверненням Олега Панькевича в Мілані створено додаткову виборчу дільницю для закордонних українців

Центральна виборча комісія Українин за поданням Міністерства закордонних справ України створила додаткову виборчу дільницю в Мілані (Італія) з метою забезпечення голосування українських громадян. Про це йдеться у відповіді МЗС на депутатське звернення заступника Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода", заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань европейської інтеграції Олега Панькевича щодо необхідности відкриття додаткових виборчих дільниць.

Показати старіші події