Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

13 жовтня 2014 Олег Панькевич: Необхідно провести навчання з військової підготовки для населення на Херсонщині

Свободівці Херсонщини виступили з ініціативою організації навчань громадян основ військової підготовки та цивільної оборони на території області, яка межує з тимчасово окупованою територією Криму. Народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" на Херсонщині Олег Панькевич звернувся з такою пропозицією до голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Путілова.

1 жовтня 2014 Олег Панькевич: "Спроба представників Росії в ПАРЕ дискредитувати дивізію "Галичина" - це фарс"

Спроба представників Росії в ПАРЕ повторити історію дискредитації дивізії "Галичина" перетворилася на фарс і зазнала невдачі. Про це 1 жовтня 2014 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Олег Панькевич, коментуючи голосування за резолюцію Парламентської Асамблеї Ради Европи щодо протидії неонацизму.

30 вересня 2014 Олег Панькевич: Проблеми в економіці неприпустимо вирішувати коштом освітян

Урядовий законопроєкт "Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні" містить антисоціяльні ініціятиви, які призведуть до зниження рівня оплати праці освітян, порушення їхніх прав. Про це йдеться в депутатському зверненні народного депутата України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Панькевича до прем'єр-міністра України, в якому свободівець вимагає внесення змін до законопроєкту.

8 вересня 2014 Олег Панькевич: Мінська зустріч не залишає ілюзій

Минулої п'ятниці у Мінську відбулася зустріч, яку українська служба Бі-Бі-Сі влучно описала як зустріч "тристоронньої контактної групи з представниками "ДНР" та "ЛНР". За результатами засідання було підписано документ з довгою, але красномовною назвою "Протокол за результатами консультацій Тристоронньої контактної групи щодо спільних кроків, спрямованих на імплементацію Мирного плану Президента України Петра Порошенка та ініціатив Президента Росії Володимира Путіна". Це стало не першою і не другою демонстрацією намагання "залагодити конфлікт". Тим не менше, ця зустріч мала ті ж самі недоліки, і очевидно матиме ті ж самі наслідки, що й попередні: продовження бойових дій.

2 вересня 2014 Олег Панькевич: Невпевнені заяви очільника ОБСЄ щодо присутності російських військ в Україні лише на руку Путіну

У сьогоднішній ситуації заява Генерального секретаря ОБСЄ про те, що йому складно підтвердити присутність російських військ в Україні, є деструктивною і лише на руку путінському режиму. Про це 2 вересня 2014 року заявив заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич, коментуючи висловлювання Генерального секретаря ОБСЄ Ламберто Заньєра щодо присутності російських військ на сході України.

27 серпня 2014 Олег Панькевич: "Занадто багато Україна втратила на цій війні, щоб прийняти "мирні умови" агресора"

Недоречно проводити переговори про "мінімізацію наслідків від імплементації Угоди про асоціацію для країн-сусідів" в умовах військової агресії Росії. Адже навіть у мирний час важко було уявити, щоб путінська Росія вела з Україною подібні переговори чи консультації стосовно побудови Північного чи Південного потоків, стосовно політики імпортозаміщення проти українських товарів і багатьох інших питань. Про це заявив заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич, коментуючи перебіг зустрічі Україна - Євросоюз - "Євразійська трійка" (у складі Бєларусі, Казахстану та Російської Федерації) за участю президентів країн та представників Європейського Союзу.

15 серпня 2014 Олег Панькевич: Нам потрібно відходити від совєцьких традицій щодо проведення мобілізації

Народні депутати України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" ініціюють внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Суть змін полягає у законодавчому обмеженні мобілізації осіб з сімей, в яких вже є хоча б одна мобілізована на військову службу особа.

4 серпня 2014 Олег Панькевич: Агресор має відчути не лише фінансовий голод, але і принципову неможливість модернізації своєї армії

Народні депутати України від ВО "Свобода" Олег Панькевич і Тарас Осауленко зареєстрували проект постанови "Про звернення Верховної Ради України до Національних зборів Французької Республіки". У зверненні депутати закликають Національні збори Французької Республіки не допустити передачу десантних вертольотоносців класу "Містраль" Росії, оскільки за сучасних умов це може суттєво підвищити наступальний потенціал російського агресора.

29 липня 2014 Олег Панькевич: Гроші для зміцнення українського війська треба забирати не в бідних, а в олігархів

"Посилювати обороноздатність держави треба не коштом простих українців, які й так мають скромний достаток, а обкладаючи податком олігархів". Про це заявив заступник голови фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Панькевич, коментуючи урядові законопроєкти стосовно проведення секвестру б'юджету, які заплановано розглянути на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради України 31 липня 2014 року.

14 липня 2014 Олег Панькевич: Україні необхідно посилювати взаємодію з країнами, які пережили московську окупацію

Для України важлива позиція керівництва Литви, Латвії, Естонії та Польщі, які публічно виступили проти призначення кандидата від Італії Федеріки Могеріні на пост Високого представника з зовнішніх справ та безпекової політики ЄС, адже її дії свідчать про заангажованість на користь держави-агресора Російськї Федерації. Про це заявив заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич, коментуючи обговорення кандидатури на посаду очільника з питань зовнішньої політики ЄС.

Показати старіші події