Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

11-15 квітня 2014 У парламенті відбудеться круглий стіл на тему виборчих прав закордонних українців

15 квітня 2014 року о 14:00 у конференц-залі Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, 5) відбудеться круглий стіл на тему "Шляхи усунення дискримінації виборчих прав громадян України, які перебувають за кордоном". Ініціатором зібрання є голова підкомітету з питань трудових мігрантів та національно-культурної співпраці Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції свободівець Олег Панькевич.

Учасники круглого столу обговорять проблеми реалізації виборчого права закордонних українців та зареєстрований у парламенті законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення голосування за кордоном", який має на меті зняти деякі з найгостріших проблем в організації виборчого процесу у країнах масового перебування громадян України - трудових мігрантів.

До участі запрошені: народні депутати України, представники Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, Центральної виборчої комісії, інших центральних органів виконавчої влади, провідні громадські експерти.

Прес-служба ВО "Свобода"