Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

19 листопада 2013 З ініціятиви Олега Панькевича відбудуться комітетські слухання про трудову міграцію в контексті евроінтеграції

У Комітеті Верховної Ради з питань европейської інтеграції відбудуться слухання на тему: "Нормативне регулювання зовнішньої трудової міграції в контексті евроінтеграції", ініційовані народним депутатом від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", головою підкомітету Верховної Ради з питань трудових мігрантів та національно-культурної співпраці, міністром національної політики і зв'язків з українцями за кордоном Уряду національної альтернативи Олегом Панькевичем. Комітетські слухання заплановано на 20 листопада 2013 року.

Учасники цього зібрання підсумують результати парламентських слухань на тему: "Українська трудова міграція: стан, проблеми та шляхи їх вирішення", обговорять перспективи ухвалення законопроєкту "Про зовнішню трудову міграцію" та основні проблемні питання у галузі трудової міграції, що потребують правового регулювання.

До участи у слуханнях запросять представників Міністерства соціяльної політики України, Міністерства доходів і зборів України, народних депутатів, науковців, церковних діячів, голів громадських об'єднань українців за кордоном.

Прес-служба народного депутата України Олега Панькевича