Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

6-9 вересня 2013 Олег Панькевич візьме участь у засіданні Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з питань міграції, біженців та переміщених осіб

10 вересня 2013 року заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, Голова підкомітету з питань трудових мігрантів та національно-культурної співпраці Олег Панькевич візьме участь у черговому засіданні Комітету ПАРЄ з питань міграції, біженців та переміщених осіб, яке відбудеться в Парижі у Франції.

Згідно з порядком денним на засіданні Комітету члени розглядатимуть такі питання: справедливе повернення нелегальних мігрантів та відмова у наданні притулку; зниклі безвісти особи на конфліктних територіях Європи; наплив мігрантів до італійського узбережжя; мігранти і біженці та боротьба зі СНІДом; сирійські біженці в Йорданії, Туреччині, Лівії та Іраку; китайська міграція до Європи; затримання дітей мігрантів; переселення біженців та інші.

Довідка.

ПАРЄ - це пан'європейська політична асамблея, яка складається з 636 національно обраних політиків (318 Представників та 318 Заступників) від 47 парламентів держав-членів Ради Європи, які представляють інтереси понад 800 мільйонів європейців. До складу Комітету ПАРЄ з питань міграції, біженців та переміщених осіб входять 84 члени та їхні заступники. Зокрема, у Комітеті є три підкомітети (з питань інтеграції, з питань затримання та з питань співпраці з не європейськими країнами походження і транзиту).

Прес-служба народного депутата України