Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

13 жовтня 2014 У Херсоні презентують книгу "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного"

13 жовтня 2014 року о 17:00 у Херсоні в приміщенні музичного училища за адресою: просп. Ушакова, 39 відбудеться презентація книги Ганса фон Даха "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного".

15-16 вересня 2014 Cлухання на тему: Трагедія українців Закерзоння - злочин комуністичного режиму

16 вересня 2014 року о 14:00 у підкомітеті з питань трудових мігрантів та національно-культурної співпраці Комітету Верховної Ради України з питань европейської інтеграції розпочнуться слухання на тему: "Трагедія українців Закерзоння - злочин комуністичного режиму", приурочені до 70-х роковин початку депортації українців з території Польщі.

1-25 липня 2014 Долучайтеся до матеріального забезпечення свободівців-бійців АТО

Брати і сестри українці! Зараз ми є свідками кульмінації вікової боротьби України з Російською імперією. Сотні років наші предки боролися з московським імперіалізмом та проливали кров у боротьбі з окупантами. І зараз наша армія, що у нерівних умовах воює з терористами на сході країни, страждаючи через відсутність засобів захисту, обмундирування, зброї, харчів і навіть питної води.

11-15 квітня 2014 У парламенті відбудеться круглий стіл на тему виборчих прав закордонних українців

15 квітня 2014 року о 14:00 у конференц-залі Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, 5) відбудеться круглий стіл на тему "Шляхи усунення дискримінації виборчих прав громадян України, які перебувають за кордоном". Ініціатором зібрання є голова підкомітету з питань трудових мігрантів та національно-культурної співпраці Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції свободівець Олег Панькевич.

15-16 лютого 2014 Олег Панькевич відвідає з робочим візитом Херсонську область

15-16 лютого народний депутат України, заступник голови ВО "Свобода" Олег Панькевич відвідає з робочим візитом Херсонську область. Під час свого візиту Олег Панькевич планує взяти участь у Народному віче в Херсоні.

13-22 січня 2014 Олег Панькевич візьме участь у засіданні економічного комітету Парламентської асамблеї "Євронест"

22 січня 2014 року народний депутат України від ВО "Свобода", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Олег Панькевич візьме участь у засіданні економічного комітету Парламентської асамблеї "Євронест" у Брюсселі.

26-29 листопада 2013 Народний депутат України Олег Панькевич проведе особисті прийоми громадян та зустрічі з виборцями

Народний депутат України, заступник голови ВО "Свобода" Олег Панькевич проведе прийоми громадян та зустрічі з виборцями у районах Херсонської області.

19 листопада 2013 З ініціятиви Олега Панькевича відбудуться комітетські слухання про трудову міграцію в контексті евроінтеграції

У Комітеті Верховної Ради з питань европейської інтеграції відбудуться слухання на тему: "Нормативне регулювання зовнішньої трудової міграції в контексті евроінтеграції", ініційовані народним депутатом від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", головою підкомітету Верховної Ради з питань трудових мігрантів та національно-культурної співпраці, міністром національної політики і зв'язків з українцями за кордоном Уряду національної альтернативи Олегом Панькевичем. Комітетські слухання заплановано на 20 листопада 2013 року.

24 вересня 2013 Народний депутат України Олег Панькевич проведе особисті прийоми громадян та зустрічі з виборцями

Народний депутат України, заступник голови ВО "Свобода" Олег Панькевич проведе прийоми громадян та зустрічі з виборцями у районах Херсонської області.

6-9 вересня 2013 Олег Панькевич візьме участь у засіданні Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з питань міграції, біженців та переміщених осіб

10 вересня 2013 року заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, Голова підкомітету з питань трудових мігрантів та національно-культурної співпраці Олег Панькевич візьме участь у черговому засіданні Комітету ПАРЄ з питань міграції, біженців та переміщених осіб, яке відбудеться в Парижі у Франції.

Показати старіші події