Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

19 вересня 2013 Олег Панькевич: Приєднання до Конвенції про культурну спадщину сприятиме демосковізації та деокупації України

"Ратифікація Конвенції про культурну спадщину захистить українське культурне надбання від посягань неукраїнських інституцій, сприятиме демосковізації українських духовних святинь та деокупації України". Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Олег Панькевич у своєму виступі під час обговорення проекту Закону України "Про ратифікацію Рамкової конвенції Ради Європи про значення культурної спадщини для суспільства".

Народний депутат, зокрема зазначив, що фракція ВО "Свобода" однозначно підтримує ратифікацію цього важливого документу.

"Ми дуже сподіваємося, що ратифікація конвенції сприятиме захисту і світової культурної спадщини, і національної культурної спадщини в Україні, - зазначив Олег Панькевич. - А захищати, як ми розуміємо, є від кого - передусім від тих злочинних посягань неукраїнських інституцій, які претендують на наші об'єкти матеріальної і духовної культури. Насамперед йдеться про сакральну спадщину, наші духовні святині, на які посягає Московський патріархат.

Сподіваюся, ця конвенція сприятиме демосковізації наших духовних святинь, а також деокупації України, і наблизить той час, коли в Україні не буде пам'ятників лєнінам, сталінам та іншій нечисті. Ті "ідоли" досі допомагають комуністам і Партії регіонів, яким комуністи так вірно служать, руйнувати нашу державу. Це їхні спільні дії призвели до того, що ми досі не маємо справді української держави, втрачаємо українську культуру, не маємо української економіки", - наголосив народний депутат.

За його словами, приєднання до таких міжнародних угод, як Конвенція Ради Європи про значення культурної спадщини для суспільства, об'єднуватиме Україну зі світовим, європейським суспільством, у якому немає місця злочинному комуністичному минулому і злочинному нацистському минулому.

Прес-служба народного депутата України