Олег Панькевич
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

16 травня 2014 Олег Панькевич: "Дії проти українців на захоплених територіях однозначно кваліфікуюся як "етнічні чистки" Відео

ВО "Свобода" звертається до уряду України та міжнародної громадськості з проханням ініціювати вдосконалення міжнародної системи судочинства з метою засудження військової агресії Росії, яка є спонсором тероризму. Про це заявив 16 травня 2014 року в своєму виступі на сесії ВР народний депутат України від ВО "Свобода", заступник Голови ВО "Свобода" Олег Панькевич. За його словами, дії, спрямовані проти українців на захоплених територіях однозначно кваліфікуються, як "етнічні чистки".

16 квітня 2014 З ініціативи Олега Панькевича відбувся круглий стіл щодо виборчих прав українських мігрантів Відео

15 квітня 2014 року в конференц-залі Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему "Шляхи усунення дискримінації виборчих прав громадян України, які перебувають за кордоном". Захід ініціював народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Олег Панькевич.

16 лютого 2014 Олег Панькевич: Силові органи в Україні не займаються злочинцями - вони полюють на опозиціонерів Відео

Заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич, виступаючи 16 лютого 2014 року на вічі в Херсоні, повідомив, що за кожним його кроком на Херсонщині стежать. Він вважає, що стеження організували спецслужби, які мали би дбати про безпеку в державі, а не пильнувати опозиційних нардепів.

1 лютого 2014 У Київраді відбулися бандерівські читання Відео

1 лютого 2014 року в Києві в актовій залі Київради (вул. Хрещатик, 36) з нагоди 85-ї річниці створення Організації Українських Націоналістів та 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери відбулися бандерівські читання. У заході взяли участь відомі науковці, публіцисти та політики.

6 листопада 2013 Олег Панькевич: Українці, які хочуть отримати шенгенську візу, досі стикаються упередженням та абсурдними вимогами консульств Відео

"Українці, які подають документи на отримання шенгенської візи, досі стикаються з низкою абсурдних вимог в часто отримують необґрунтовану відмову". Про це заявив народний депутат від ВО "Свобода", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Олег Панькевич у своєму виступі на парламентських слуханнях "Безвізовий режим між Україною та ЄС: перспективи та нові можливості для громадян України", які відбулися 6 листопада у Верховній Раді України.

21 вересня 2013 Олег Панькевич: Перепоховати військових на цвинтарях, незалежно від того на чиєму боці вони воювали, - це по-людськи і по-християнськи Відео

21 вересня 2013 року народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Панькевич взяв участь у перепохованні останків воїнів-червоноармійців, які померли від ран у прифронтовому госпіталі влітку 1944 року в селі Стоянові Радехівського району на Львівщині.

19 вересня 2013 Олег Панькевич: Приєднання до Конвенції про культурну спадщину сприятиме демосковізації та деокупації України Відео

"Ратифікація Конвенції про культурну спадщину захистить українське культурне надбання від посягань неукраїнських інституцій, сприятиме демосковізації українських духовних святинь та деокупації України". Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Олег Панькевич у своєму виступі під час обговорення проекту Закону України "Про ратифікацію Рамкової конвенції Ради Європи про значення культурної спадщини для суспільства".

12 жовтня 2012 Львівську обласну раду очолив Олег Панькевич Відео

Обласні депутати визначились із людиною, яка наступні 4 роки головуватиме у сесійній залі. Як і у міській раді, обласну очолив представник "Свободи" Олег Панькевич. Його кандидатуру підтримали майже всі політичні сили.

9 жовтня 2012 Народне віче на підтримку української мови Відео

Сьогодні біля пам'ятника Тарасові Шевченку у Львові відбулися збори депутатів та громадськості, на яких засудили підписання президентом Януковичем закону "Про засади державної мовної політики" й оголосили йому народний імпічмент.

Показати старіші події